Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеський футболіст забив у Кубку Румунії після виходу на заміну

Одеський футболіст забив у Кубку Румунії після виходу на заміну

Михайло Плохотнюк став «джокером» своєї команди.

Одеський нападник Михайло Плохотнюк, який виступає у складі румунського клубу «Політехніка» Ясси, знову відзначився результативною дією після виходу на заміну.

У матчі третього раунду Кубка Румунії, в якому «Політехніка» в гостях грала з командою «Штінца» Мірослава (друга ліга чемпіонату Румунії), Михайло вийшов на заміну у другому таймі та досить швидко забив: він грамотно обрав позицію, здійснив своєчасне прискорення, випередив захисника і ефектно перекинув голкіпера, який вийшов далеко з воріт, і, тим самим, збільшив перевагу гостей до трьох м’ячів.

«Політехніка» у підсумку перемогла з рахунком 3:1 і вийшла до наступного раунду Кубка Румунії.

Зазначимо, що трішечки раніше Плохотнюк відзначився у воротах гранда румунського футболу – «Стяуа» – у чемпіонаті Румунії. До речі, також після виходу на заміну.

А перед цим він віддав вирішальну гольову передачу за рахунку 1:1 у поєдинку проти «Конкордії», коли вийшов на заміну на 87-й хвилині. «Полі» тоді здобули перемогу 2:1.

Що ж, як бачимо, наш земляк перетворився на справжнісінького «джокера» «Політехніки». Бажаємо Михайлу подальших успіхів, голів та перемог!

Леонід Францескевич

Інші матеріали на тему:
Футбол: Україна обіграла Ісландію та їде на Євро-2024
Тренер з фізпідготовки одеського “Чорноморця” не повернувся до України зі зборів у Туреччині: у клубі зробили заяву
Одеський «Чорноморець» програв перший домашній матч року
Неоднозначний старт: «Чорноморець» зіграв за тиждень два різних матчі у Києві
Дванадцять контрольних матчів «Чорноморця» перед стартом весняної частини сезону