Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Одеський «Чорноморець» вперше програв у контрольному матчі цього літа

Одеський «Чорноморець» вперше програв у контрольному матчі цього літа

«Моряки» поступилися у Винниках.

Сьогодні одеський «Чорноморець» зустрічався у Винниках (Львівська область) із іншим представником УПЛ – львівським «Рухом».

Роман Григорчук випустив на поле склад, який на цей момент цілком можна назвати основним: Непогодов – Селін, Путря, Єрмаков, Джеймс – Кравченко (капітан) – Політило, Кузик (Плакса, 67) – Брагару, Юсов (Войтіховський, 76), Штогрін. На лаві запасних залишилися Паст, Варакута, Салюк, Литвиненко, Наумець та Суханов.

У першому таймі «Чорноморець» спочатку пропустив (на 14-й хвилині відзначився Климчук), але потім провів «гол у роздягальню» – це відзначився Ілля Путря, який класно пройшов своїм флангом, увійшов до штрафного майданчика та влучно пробив у дальній кут – 1:1.

На жаль, цей гол так і залишився єдиним для гостей, а ось господарі у другому таймі відзначилися ще двічі, в одному з випадків – з пенальті. У підсумку – 1:3, перша поразка «Чорноморця» у контрольних матчах цього літа. Говорити про якість гри навряд чи варто, адже це все ж таки неофіційний поєдинок.

До речі, трохи раніше одесити умовно другим складом, розбавленим тренерами – Олексієм Антоновим та Олексієм Гаєм – провели контрольний матч із «Рухом» U-17, у якому здобули перемогу з рахунком 3:0. Що цікаво, дублем після ударів головою відзначився захисник Максим Войтіховський, якого тренерський штаб «моряків» дедалі частіше використовує у центрі нападу. Ще один м’яч на свій рахунок записав Антонов. Уболівальники вже розривають соціальні мережі проханням заявити Олексія як нападника, а не лише як помічника головного тренера.

Наступного тижня одесити проведуть ще один спаринг – у Ковалівці підопічні Романа Григорчука зустрінуться із місцевим «Колосом».