Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Гол одеського футболіста допоміг його команді вийти до наступного раунду Ліги чемпіонів

Костянтин Вівчаренко забив на 97-й хвилині.

20-річний одеський захисник київського «Динамо» Костянтин Вівчаренко забив украй важливий м’яч у двоматчевому протистоянні передостаннього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між киянами та австрійським «Штурмом».

Основний час другого поєдинку, який відбувався у Граці, закінчився мінімальною поразкою «Динамо», але перший матч з ідентичним рахунком 1:0 виграли кияни, отже, доля путівки до фінального раунду плей-оф вирішувалася у двох екстратаймах.

І вже у першому з них забив одесит Вівчаренко, який, до речі, вийшов на заміну у другому таймі. На 97-й хвилині Костянтин отримав пас-«лялечку» від Віктора Циганкова в лівій частині штрафного майданчика, зупинив м’яч та відправив його у сітку поміж ногами голкіпера – 1:1.

Ну а на 112-й хвилині, коли господарі вже перебували у меншості, наші земляки поставили масну крапку: після пасу Віталія Буяльського, з правої частини штрафного майданчика у лівий кут «снаряд» закрутив Циганков – 2:1.

Також відзначимо впевнену гру іншого одесита – воротаря Георгія Бущана, який кілька разів врятував український клуб від неприємностей.

Перемога дозволила «Динамо» виграти двоматчеве протистояння та вийти до останнього раунду кваліфікації, де київська команда зустрінеться з потужною португальською «Бенфікою» українця Романа Яремчука.

Леонід Францескевич

Інші матеріали на тему:
Футбол: Україна обіграла Ісландію та їде на Євро-2024
Тренер з фізпідготовки одеського “Чорноморця” не повернувся до України зі зборів у Туреччині: у клубі зробили заяву
Одеський «Чорноморець» програв перший домашній матч року
Неоднозначний старт: «Чорноморець» зіграв за тиждень два різних матчі у Києві
Дванадцять контрольних матчів «Чорноморця» перед стартом весняної частини сезону