Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» розпочинає весняну частину сезону з гостьової перемоги

«Чорноморець» розпочинає весняну частину сезону з гостьової перемоги

Одеський «Чорноморець» сьогодні провів свій перший матч у весняній частині сезону: підопічні Романа Григорчука у Рівному зустрічалися зі своїм кривдником у першому колі – «Вересом».

«Чорноморець», який перебував на передостанньому місці в турнірній таблиці УПЛ, обов’язково має перемагати в іграх із командами, які не претендують на призові місця. І «Чорноморець» сьогодні потішив!

Рахунок у грі був відкритий на 13-й хвилині: бельгієць Зігі Бадібанга після класної передачі від словенця Луки Гучека зумів «вискочити» з-за спини Романа Гагуна, зміститися до штрафного майданчика і, не наближаючись до Богдана Когута, потужно пробити по центру – 1:0 на користь «чорно-синіх».

Надалі одесити грали «за рахунком», а «Верес» лише намагався створити хоч якісь моменти біля воріт Дмитра Непогодова.

Перший удар у площину «червоні» завдали лише на 60-й хвилині, проте вже наступний став для них результативним: після подачі зі штрафного Кучеров пробив по воротах, Непогодов зреагував, але перевів м’яч не на кутовий, а прямісінько на голову новачка «Вереса» Олександра Маткобожика, який зблизька вразив ціль – 1:1.

Забивши, господарі поля продовжили атакувати, хай і не створили нічого небезпечного на чужій половині. Щодо «Чорноморця», то підопічні Романа Григорчука більше захищалися, аніж атакували. Лише після проведення заміни – Даниїл Алефіренко замінив Андрія Штогріна на 72-й хвилині – «чорноморці» заграли активніше. І ця заміна «зіграла» вже на 76-й хвилині: після подачі кутового з правого флангу у виконанні Сергія Політила Гучек пробив головою у захисника «Вереса», м’яч відлетів до Алефіренка, якого у лівій частині штрафного майданчика «забув» Гагун. Новачок «моряків» упевнено пробив низом – 2:1 на користь гостей.

Але це ще не все. Після виходу на поле Артура Авагімяна та Олександра Демченка (змінили Ореста Кузика та Сергія Политила, які добре відпрацювали в цьому поєдинку), чудовий шанс упустив Дмитро Юсов (пробив з забійної позиції повз ворота). А потім Олександр Гладкий, який вийшов на заміну замість того ж Юсова буквально на кілька хвилин, заробив пенальті і сам же його реалізував у компенсований до другого тайму час (холоднокровний удар у ліву «шістку», без шансів для Когута). До речі, це перша результативна дія форварда у 15 іграх нинішнього сезону. Як то кажуть, краще пізно, ніж ніколи!

У підсумку «Чорноморець» здобув перемогу з рахунком 3:1, яка підняла його з 15-го місця на 13-те. Втім, розслаблятися не варто, адже «Рух» та «Минай», яких наші земляки наздогнали за очками і обійшли в таблиці, мають матчі в запасі.

У наступному турі «моряки» прийматимуть на своєму полі харківський «Металіст-1925». Гра має відбутися в Одесі у суботу, 11 березня, о 15:00.