Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» продовжив свою безпрограшну серію у Прем’єр-лізі до шести матчів

«Чорноморець» продовжив свою безпрограшну серію у Прем’єр-лізі до шести матчів

Сьогодні одеський «Чорноморець» у гостях зустрічався з «Олександрією», яка претендує на потрапляння в єврокубки.

Фаворитами матчу були господарі поля, проте «моряки» зуміли відібрати очки у амбітного суперника.

Підопічним Романа Григорчука вдалося відкрити рахунок на 35-й хвилині – фантастичний за красою гол вдався Даниїлу Алефіренко, який продемонстрував чудовий дриблінг, технічно обіграв кількох суперників на підходах до штрафного майданчика та в самому штрафному, і пробив повз кіпера суперника – 1:0 на користь «Чорноморця».

Цілком можливо, що «моряки» змогли б завершити гру перемогою, оскільки відрізками демонстрували хорошу гру, проте зовсім непотрібна друга жовта картка Олександра Демченка, яка залишила «чорно-синіх» у меншості ще наприкінці першого тайму, не дозволила після перерви продовжити грати за «своїми» правилам.

«Олександрія» активізувалась, що й допомогло їй відігратися на 69-й хвилині. За іронією долі, гол у ворота «Чорноморця» організували два футболісти, які мали «чорноморське» минуле: Владислав Бабогло асистував Кирилу Ковальцю – 1:1.

На жаль, одеситам не вдалося втримати перемогу, але вони продовжили свою безпрограшну серію до шести матчів і залишилися на 11-му місці в турнірній таблиці УПЛ.

У наступному турі «моряки» приймуть на своєму полі полтавську «Ворсклу». Гра пройде у неділю, 16 квітня, початок – о 15:00.