Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» переміг у Туреччині «Шахтар»

«Чорноморець» переміг у Туреччині «Шахтар»

Одеський «Чорноморець» сьогодні провів свій п’ятий тренувальний матч на зборах у Туреччині: опонентом підопічних Романа Григорчука став «Шахтар» із Караганди.

Упродовж усіх 90 хвилин ініціативою володіли «моряки», які комбінували, створювали небезпечні моменти, виглядали «свіжими» та зарядженими. Вони ж, власне, і перемогли.

У середині першого тайму Владислав Наумець класно «запустив» із глибини лівим флангом Андрія Штогріна, той без проблем на швидкості «влетів» до штрафного майданчика, зблизився із воротарем та класно пробив повз нього – 1:0.

У другому таймі «чорно-сині» не використали кілька чудових моментів (Максим Брагару влучив у поперечину, Кевін Кубемба не зміг замкнути перспективний простріл, Наумець не зміг влучити під поперечину…). Втім, свій другий м’яч наші земляки все ж забили – класна контратака завершилася якісним вбіганням до штрафного майданчика «Шахтаря» Даниїла Алефіренка, який чудово прострілив на Владислава Наумця, а той швидко зорієнтувався у просторі та відправив «сферу» у лівий кут – 2:0.

Наприкінці гри «дитяча» помилка у захисті «Чорноморця» перетворилася на гол карагандинців, але у підсумку «моряки» все ж перемогли. До речі, вперше на турецькій землі цього року (у пя’ти матчах).

Втім, головне – не перемога, а те, що за грою підопічних Романа Григорчука сьогодні було дійсно приємно спостерігати.