Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» не зумів перемогти в Одесі «Інгулець»

«Чорноморець» не зумів перемогти в Одесі «Інгулець»

«Моряки» знову не перемогли.

Одеський «Чорноморець» сьогодні провів перший із грудня минулого року офіційний матч на домашньому стадіоні у парку Шевченка: підопічні Романа Григорчука у 3-му турі УПЛ приймали «Інгулець» із Петрового.

Після поразки від «Вереса» (0:1) та нічиєї з харківським «Металістом-1925» (0:0) одеські вболівальники з нетерпінням чекали на перший гол і першу перемогу рідної команди. Але, на жаль, чорно-сині виконали лише половину з бажань фанів: вони забили перший м’яч у новому сезоні. Сталося це за рахунку 0:1 (у першому таймі одеситів засмутив Запорожець). Ну а на 66 хвилині було проведено прем’єрний гол і «Чорноморця» у сезоні, і легіонера з Канади – Манджрекара Джеймса – в Україні.

Другий тайм «моряки» провели сильніше, ніж перший, але виграти не змогли – 1:1, друга нічия одеситів поспіль.

У четвертому турі на одеситів чекає виїзд до Києва на поєдинок із донецьким «Шахтарем», який найближчого тижня стартує у Лізі чемпіонів (матчем проти німецького «Лейпцига»). Гра відбудеться 10 вересня, початок – о 17:00.

Інші матеріали на тему:
Футбол: Україна обіграла Ісландію та їде на Євро-2024
Ексгравець «Полісся» приєднався до одеського «Чорноморця»
Матч «Чорноморець» - «Верес» відбудеться за порожніх трибун
Тренер з фізпідготовки одеського “Чорноморця” не повернувся до України зі зборів у Туреччині: у клубі зробили заяву
Підсумки дня: ракетні атаки по Одещині, мільйонний наркобізнес, «ревізія» одеських супермаркетів