Головні новини Одеси
    Головна > Новини > Спорт > «Чорноморець» не зміг обіграти в Одесі «Металіст»

«Чорноморець» не зміг обіграти в Одесі «Металіст»

Сьогодні в Одесі відбувся матч 15 туру української Прем’єр-ліги: «Чорноморець» приймав харківський «Металіст».

Поєдинок вийшов бойовим, у першій половині першого та другого таймів м’ячем більше володіли гості, проте згодом ініціативу перехоплювали одесити. До перерви підопічні Романа Григорчука створили біля воріт суперника кілька моментів, проте ані Дмитро Юсов, ані Максим Брагару пробити Ореста Костика не змогли.

У другому таймі тренерський штаб «моряків» провів низку замін з акцентом на атаку (Максим Войтіховський, Олександр Гладкий, Зігі Бадібанга, Орест Кузик), проте замість того, щоб забити, господарі ледь не пропустили, причому кілька разів (врятували Дмитро Непогодов і … перекладина).

Реальний шанс вирвати перемогу у господарів був на 85-й хвилині, проте Ілля Путря не влучив у ворота з перспективного штрафного. У підсумку – 0:0, похмура нічия, яка залишає наших земляків на передостанньому місці.

Наступний матч «Чорноморець» проведе 2 грудня, коли в Одесі прийматиме криворізький «Кривбас».