Головні новини Одеси
    Головна > Новини > «Чорноморець» мало не відібрав очки у «Шахтаря»

«Чорноморець» мало не відібрав очки у «Шахтаря»

«Моряки» поступилися донеччанам.

Сьогодні одеський «Чорноморець» зустрічався у Львові з донецьким «Шахтарем», який на тижні розгромив у виїзному матчі Ліги чемпіонів німецький «Лейпциг» (4:1).

Після таких ігор команди або на куражі виграють найближчий матч чемпіонату своєї країни, або втрачають очки на недооцінц/через брак концентрації. Одесити сподівалися, що «Шахтар» піде за другим сценарієм. І, знаєте, «Чорноморець» був близьким до сенсації, адже вже на 10-й хвилині повів у рахунку після голу Максима Брагару.

Втім, «Шахтар», як кажуть, і в Африці «Шахтар»: у другому таймі натиск донеччан призвів до того, що Мар’ян Швед зрівняв рахунок на 74-й хвилині, а на 90+6 (!) перемогу для підопічних Ігора Йовичевіча приніс Очеретько, який вийшов на заміну.

У підсумку – 1:2, поразка «Чорноморця», який продовжує свою серію без перемог у новому сезоні до чотирьох ігор. Але впадати у відчай не варто, адже попереду ще багато поєдинків, а Роман Григорчук тільки будує свій боєздатний колектив. Та й подивіться  наприклад, на київське «Динамо», яке наразі посідає останнє місце в турнірній таблиці УПЛ.

У Львові одесити грали у наступному складі: Непогодов, Єрмаков, Джеймс, Селін, Путря (Салюк, 87), Політило, Плакса, Бобко (капітан), Брагару (Юсов, 87), Наумець (Штогрін, 75), Гладкий (Філі, 81).

У наступному турі наші земляки приймуть в Одесі «Олександрію». Гра відбудеться після паузи, пов’язаної із іграми збірних. Базова дата туру – 1 жовтня.